את מעניקה מעצמך לכל העולם לעבודה, לבן הזוג, לילדים - ולמי לא נשאר?

הספר "ברוכה הבאה הביתה": מתכון מחבק ומעצים לעבודה מהבית, שיאפשר לך להגשים ולהעניק סופסוף גם לעצמך.

מכירה את הסיפור "סבתא בישלה דייסה"? בטח מכירה. סביר להניח שגם את כמו הסבתא מעניקה מעצמך לכל העולם, ולמי לא נשאר? ניחשת נכון. אולי את לא מרוצה מהמקום שלך בעבודה, אולי המשפחה התרחבה וקשה לצאת לעבוד ואולי את מנהלת קריירה מצליחה, אך מתמלאת ברגשות אשם כשאת לא מצליחה לפנות זמן לבן הזוג והילדים.

אז למה להתפשר, במקום לחיות כמו שאת באמת רוצה?

הנה סקופ: לפעמים אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אז איך אפשר גם וגם וגם? איך אפשר גם לפרנס, גם להיות שם עבור בן הזוג והילדים וגם לעשות מה שאת אוהבת? בשתי מילים: עבודה מהבית. והחדשות הטובות: העוגה (נטולת הקלוריות) הזו תכניס הרבה מתיקות לחייך…

עבודה מהבית תאפשר לך לעסוק במה שאת הכי אוהבת, בזמנים שנוחים לך ובנוסף, היא תפנה זמן לאנשים החשובים בחייך: בין אם מדובר בבן הזוג, בילדים והכי חשוב: בך.

כן, אבל… מאיפה מתחילים?

מההבנה שאת יכולה, ושמגיע לך לחיות כמו שאת באמת רוצה. זה הצעד הכי חשוב. ואז מגיע הצעד השני: איך פותחים עסק ומקדמים אותו? איך משלבים בין אימהות לעצמאות? איך מנהלים את הזמן בצורה יעילה?

אני יודעת מה עובד לך בראש, כי אני בעצמי הייתי שם לפני 15 שנים. עד אז הייתי סגורה במשרד כאימא שכירה ותשושה, שבקושי ראתה את הילדים שלה. טיפסתי על קירות מרוב תסכול. ואני, מה בסך הכול רציתי? להכין לילדים שלי שניצלים כשהם חוזרים מבית הספר? ואז בגיל 30, עם שני ילדים קטנים, החלטתי ללמוד עיצוב גראפי ומצאתי את התשוקה האמיתית שלי. החלטתי להפוך לעצמאית ולעבוד מהבית, בלי בוס על הראש שיכתיב לי מה לעשות.

היום, ברור לי שההחלטה לצאת לעצמאות היא מהחשובות בחיי. הרווחתי את עצמי, את האימהות ואת האושר הפנימי. אבל אז? אף אחד לא לימד אותי ממה להתחיל ומה לעשות. את הכול הייתי צריכה ללמוד בעצמי מאפס.

אז כתבתי ספר, שיקצר לך את הדרך.

בתובנות שצברתי לאורך 15 שנים ומאפשרים לי לנהל היום עסק מצליח, אני רוצה לשתף גם אותך. לכן כתבתי את "ברוכה הבאה הביתה": בספר הזה לא תמצאי שיטה שתגרום לכסף ליפול מהשמיים. מה שכן תמצאי בו הם כלים לניהול העסק מהבית מתוך הניסיון האישי שלי, חיבוק של עידוד ובעיקר הרבה אמונה: כי אם אני הצלחתי, גם את יכולה.

 

מה תמצאי בספר?

המתכון שלי לעבודה מהבית מכיל את כל הפרודוקטים שהיו חסרים לי בתחילת הדרך, כמו למשל:

  • איך לנהל קריירה מוצלחת, בלי לוותר על זמן איכות עם בן הזוג והילדים?

  • מהם הצעדים הראשונים לפתיחת עסק, ומאיפה בכלל מתחילים?

  • איך לעבוד מהבית בלי שהמטלות הביתיות יפריעו בדרך?

  • מהם חוקי המ"כית, שיאפשרו לך לקחת פיקוד על הזמן ולנהל אותו ביד רמה?

  • ברוך שעשני אישה! נפלאות המולטי טאסקינג ותרומתו לעסק

  • מהו המפתח לניהול משימות יעיל, בעסק ובבית?

  • איך ליהנות מההצלחות הקטנות, כדי להיטען במוטיבציה כל פעם מחדש?

ההשקעה שלך בך: 60  שקלים בלבד

קוראות מספרות:

ד"ר עיינה פרידמן,
אוצרת תערוכות אמנות, מרצה, אמנית וסופרת ספרי ילדים.

שלום רב מונה,

סיימתי לקרוא את ספרך- בשקיקה!!

התחלתי ולא עזבתי מהעמוד הראשון ועד ל"ביס האחרון".

הספר חכם, נותן מענה לשאלות, ישיר, מציע פתרונות, גורם לי להגיד כל פעם- "כן, ממש כך", על כל החברים שרוצים ייעוץ או יצירות במתנה, בחצי חינם, בגרוש וחצי ועוד.

ביתי הבכורה החלה לעבוד כעצמאית, ואנו מחליפות דעות דומות בנושא.

אתן לה את הספר במתנה, כי נראה שהוא משענת גב נפלאה לכל הצעירות הפותחות קריירה שנייה כעצמאיות, ויש ילדים קטנים, ותחזוקת בית ובעל ועוד.

יישר כוח,

חיבוק חיזוק, וגאוה גדולה להכיר אותך.

 

נעמי זלצינגר יעקובוביץ כתבה על הספר "ברוכה הבאה הביתה" "טוב.. כמי ששונאת לקרוא כמעט סיימתי את הספר שלך היום ברכבת לחיפה. כל כך יפה אמיתי ומציאותי נותן אבני דרך לנשים עצמאיות שעובדות מהבית. הקפת את כל התחומים הרלוונטיים. יכולתי להזדהות עם כל מילה שנכתבה שם.איורים ותמונות ליגה. נהנתי מכל דקה. הפונטים של הכתב וההדגשים פשוט מדוייקים.הנאה צרופה. תודה רבה על ספר גאוני ומושקע. תותחית"

חדי חזן – שבת בבוקר. כולם עוד ישנים. שקט. אני יושבת וקוראת את הספר הנפלא שלך. בלי לשים לב חולפת על עוד דף ועוד דף, מחייכת ומהנהנת באישור: נכון, ממש כך. תודה על החיזוקים, התזכורות והתובנות. אין ספק שהספר נותן גם דחיפה להמשיך ולעבוד כעצמאית במה שאוהבים בדרך נכונה ועם הרבה סדר ופרופורצייה.
תודה.

 
גל-גפן-אונו-200717
8b3652e8-de81-4f93-a5b4-6df858f4c743

ההשקעה שלך בך: 60  שקלים בלבד