את מעניקה מעצמך לכל העולם,
לעבודה, לבן הזוג, לילדים
ולמי לא נשאר?

הספר "ברוכה הבאה הביתה" הוא המתכון האישי והמוצלח שלי לכל מי שמתבשלת עם הרעיון להקים עסק מהבית. הוא נוגע בכל הדילמות ועונה על כל השאלות, הוא מחבק ומעצים והוא יאפשר גם לך להגשים את החלום שלך ולהעניק סוף סוף גם לעצמך.

מכירה את הסיפור "סבתא בישלה דייסה"? בטוח שאת מכירה. סביר להניח שגם את כמו הסבתא מעניקה מעצמך לכל העולם, אלא שבסיפורי סבתא רק ליוסל’ה הקטן לא נשאר ובחיים האמיתיים זו סבתא עצמה שרק לה לא נשאר… גם את מהסיפור הזה? נותנת ונותנת ונותנת לכולם ורק לך לא נשאר?

אולי את לא לגמרי מרוצה מהמקום שלך בעבודה? אולי המשפחה התרחבה וכבר קשה יותר לצאת לעבוד מחוץ לבית? ואולי את מנהלת קריירה מצליחה, אבל מתמלאת ברגשות אשם כשאת לא מצליחה לפנות זמן לבן הזוג שלך ולילדים? ואולי… אולי פשוט הגיע הזמן להיות בעלת עסק רווחי בעצמך ולהפסיק לעבוד בשכר חודשי לטובת רווחתו של הבוס שלך? אולי.

אז למה שלא תחיי כמו שאת באמת רוצה?

והנה סקופ – לפעמים אפשר לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלמה.

איך? איך אפשר גם לפרנס, גם להיות שם עבור בן הזוג והילדים וגם לעשות בדיוק את מה שאת אוהבת? בשתי מילים – עבודה מהבית.

החדשות הכי טובות הן שהעוגה השלמה הזו תכניס הרבה מתיקות לחייך…

עבודה מהבית תאפשר לך לעסוק במה שאת הכי אוהבת, בזמנים שנוחים לך ובנוסף, היא תפנה לך זמן לאנשים החשובים בחייך, בין אם מדובר בבן הזוג שלך, בילדים שלך, בחברים שלך והכי חשוב: – בך עצמך.


כן, אבל… מאיפה מתחילים?

קודם כל, ההכרה שמגיע לך לחיות כמו שאת באמת רוצה. לזה תוסיפי את הידיעה שזה בהחלט אפשרי. משם מתחילים.

ואז? איך פותחים עסק ומקדמים אותו? איך משלבים בין אימהות לעצמאות? איך מנהלים את הזמן בצורה יעילה?…

אני יודעת בדיוק מה עובר לך בראש, פשוט כי אני בעצמי הייתי שם לפני 15 שנים. עד אז הייתי סגורה במשרד כאימא שכירה ותשושה שבקושי ראתה את הילדים שלה. טיפסתי על הקירות מרוב תסכול ואני, מה בסך הכל רציתי? להכין לילדים שלי שניצלים כשהם חוזרים מבית הספר?

ואז, בגיל 30, עם שני ילדים קטנים, החלטתי ללמוד עיצוב גרפי ומצאתי את התשוקה האמיתית שלי. החלטתי להפוך לעצמאית ולעבוד מהבית, בלי בוס על הראש שיכתיב לי מה לעשות.

היום, ברור לי שההחלטה לצאת לעצמאות הייתה מההחלטות החשובות בחיי. הרווחתי את עצמי, את האימהות ואת האושר הפנימי. אבל אז? אף אחד לא לימד אותי ממה להתחיל ומה לעשות. הכל הייתי צריכה ללמוד בעצמי. התחלתי מאפס.

אז כתבתי ספר, שיקצר לך את הדרך.

בכל התובנות שצברתי לאורך 15 שנים ומאפשרות לי לנהל היום עסק מצליח, אני רוצה לשתף גם אותך. לכן כתבתי את "ברוכה הבאה הביתה".

בספר הזה לא תמצאי שיטה שתגרום לכסף ליפול מהשמיים. מה שכן תמצאי בו הם כלים לניהול העסק שלך, מהבית שלך, מתוך הניסיון האישי שלי. תמצאי בו חיבוק של עידוד ובעיקר הרבה אמונה.

כי אם אני הצלחתי –  גם את יכולה.

מה תמצאי בספר?

המתכון שלי לעבודה מהבית מכיל את כל הפרודוקטים שהיו חסרים לי בתחילת הדרך, כמו למשל:

  • איך לנהל קריירה מוצלחת, בלי לוותר על זמן איכות עם בן הזוג והילדים?

  • מהם הצעדים הראשונים לפתיחת עסק, ומאיפה בכלל מתחילים?

  • איך לעבוד מהבית בלי שהמטלות הביתיות יפריעו בדרך?

  • מהם חוקי המ"כית, שיאפשרו לך לקחת פיקוד על הזמן ולנהל אותו ביד רמה?

  • ברוך שעשני אישה! נפלאות המולטי טאסקינג ותרומתו לעסק

  • מהו המפתח לניהול משימות יעיל, בעסק ובבית?

  • איך ליהנות מההצלחות הקטנות, כדי להיטען במוטיבציה כל פעם מחדש?

ההשקעה שלך בך: 60  שקלים בלבד

קוראות מספרות:

ד"ר עיינה פרידמן,
אוצרת תערוכות אמנות, מרצה, אמנית וסופרת ספרי ילדים.

שלום רב מונה,

סיימתי לקרוא את ספרך- בשקיקה!!

התחלתי ולא עזבתי מהעמוד הראשון ועד ל"ביס האחרון".

הספר חכם, נותן מענה לשאלות, ישיר, מציע פתרונות, גורם לי להגיד כל פעם- "כן, ממש כך", על כל החברים שרוצים ייעוץ או יצירות במתנה, בחצי חינם, בגרוש וחצי ועוד.

ביתי הבכורה החלה לעבוד כעצמאית, ואנו מחליפות דעות דומות בנושא.

אתן לה את הספר במתנה, כי נראה שהוא משענת גב נפלאה לכל הצעירות הפותחות קריירה שנייה כעצמאיות, ויש ילדים קטנים, ותחזוקת בית ובעל ועוד.

יישר כוח,

חיבוק חיזוק, וגאוה גדולה להכיר אותך.

 

נעמי זלצינגר יעקובוביץ כתבה על הספר "ברוכה הבאה הביתה" "טוב.. כמי ששונאת לקרוא כמעט סיימתי את הספר שלך היום ברכבת לחיפה. כל כך יפה אמיתי ומציאותי נותן אבני דרך לנשים עצמאיות שעובדות מהבית. הקפת את כל התחומים הרלוונטיים. יכולתי להזדהות עם כל מילה שנכתבה שם.איורים ותמונות ליגה. נהנתי מכל דקה. הפונטים של הכתב וההדגשים פשוט מדוייקים.הנאה צרופה. תודה רבה על ספר גאוני ומושקע. תותחית"

חדי חזן – שבת בבוקר. כולם עוד ישנים. שקט. אני יושבת וקוראת את הספר הנפלא שלך. בלי לשים לב חולפת על עוד דף ועוד דף, מחייכת ומהנהנת באישור: נכון, ממש כך. תודה על החיזוקים, התזכורות והתובנות. אין ספק שהספר נותן גם דחיפה להמשיך ולעבוד כעצמאית במה שאוהבים בדרך נכונה ועם הרבה סדר ופרופורצייה.
תודה.

 
גל-גפן-אונו-200717
מונה בעיתונות

ההשקעה שלך בך: 60  שקלים בלבד