מיתוג

מיתוג עסקי חזק מקנה נוכחות  עיצובית משכנעת למותג שלך
מיתוג עסקי חזק מדייק את העסק כפי שהעסק מדייק אותו:

מהם ערכי המותג שלך?
מהי אסטרטגיית השיווק שלך?
מיהם הלקוחות שלך?

על כל השאלות האלה ועוד, נענה יחד. נדייק את התשובות. מתוכן נגזור מיתוג עסקי שנאמן לשליחות של העסק שלך ולמתנה שהוא מביא לעולם. נקשיב, נתעמק, ולאחר מכן ניתן ליצירתיות שלנו דרור. נפיק עבורך שפה עיצובית שתלווה את העסק שלך לאורך כל הדרך.

אינטרנט – עסק שלא שם, לא קיים.
נוכחות דיגיטלית להצלחת העסק היא הכרחית וחשובה.
השאלה היא, אם כן, לא אם העסק שלי צריך אתר, אלא, איזה אתר הוא צריך? מה יהיה גודלו? איך הוא ייראה? אילו אלמנטים ותכנים יהיו בו? על איזו פלטפורמה הוא יישב? איך הוא ייצר לי תנועה? איך הוא יביא לי תוצאות ועסקים? 
אנחנו כאן בדיוק כדי לענות על כל השאלות ודאוג לנוכחות דיגיטלית לעסק שלך – שתוביל אותך להצלחה

השליחות שלנו כאן בסטודיו MoonArt  היא ללוות אותך, צעד אחר צעד, בעיצוב, בצורות, בצבעים וביצירתיות שלנו, בפרטים הקטנים שעושים את ההבדל, עד שהעיצוב יקבל את הניראות המושלמת שתניב לך תוצאות.

יש לנו את כל הידע הכלים והתוכנות כדאי להעניק לעסק של שפה גרפית מושלמת.

בסטודיו אנחנו מציעים עיצוב לוגו, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב ניוזלטרים, עיצוב פולדרים, עיצוב קטלוגים, עיצוב פוסטרים,
עיצוב מודעות, עיצוב מחברות וכל עיצוב שמיועד לדפוס

ניהול פרויקטים בשיתופי פעולה עסקיים

סטודיו "MOONART" עובד בשיתוף פעולה מלא עם אנשי מקצוע מובילים, שעוסקים בכלל התחומים שהעסק שלך צריך. מרמת התוכן הכתוב ועד חווית הגלישה, צילומי תדמית, ניהול עמודים עסקיים ברשתות החברתיות, קידום בגוגל, עריכת וידאו, אנימציות ועוד.

לא סתם קבענו שסטודיו MoonArt הוא בית חם לכל צורכי העיצוב של כל עסק. השירותיות שלנו היא בראש סדר העדיפויות של הסטודיו, ממש לצד המקצועיות והמצויינות שאנו מקפידים לתת. יחד נתפור לך את החבילה העיצובית המדויקת בשבילך, ונתן לך את הערך שהפרויקט שלך זקוק לו כדי לפרוץ קדימה.

 

יש לך ספר שמאוד רוצה לראות אור. את הסיפור כבר כתבת, או שהוא כבר מתרוצץ לך בראש ומישהו רק צריך להוריד אותו אל הנייר.

ומישהו צריך לערוך אותו, לעצב אותו, אולי לשלב בו צילומים או איורים מתאימים…

אנחנו, בסטודיו MoonArt נטפל עבורך בכל אלה. נעצב כריכה מושכת, נדאג שהעימוד יהיה נעים לקריאה ונעשה הכל על מנת שהספר שלך ייראה נהדר, בדיוק כפי שמגיע לו.

מאחורינו למעלה מ- 200 ספרים שעימדנו, עיצבנו והוצאנו לאור, החל משלב הרעיון, הכתיבה על ידי כותבים מקצועיים, העריכה לשונית, העריכה לדפוס וההפקה.