אתם בדרך לעסקת הנדל"ן הראשונה שלכם?
איך עושים את זה נכון ונמנעים מטעויות שיעלו לכם ביוקר?

להגיע לעסקה היקרה והמורכבת בחייכם עם סוללת מומחים מאחוריכם

נבחרת המומחים שלנו
תלווה אתכם בכל שלב בתהליך רכישת הנכס

איתור נכס

בדיקת בעלויות והיתרים

מו"מ

שמאות

וכל היבט אפשרי של העסקה

הסכם מכר משפטי

מימון ומשכנתאות

מיסוי

רישום

בזמן ששוק הנדל"ן נמצא בחוסר יציבות
חובתכם לוודא שיש מאחוריכם מומחים שדואגים שלא תפסידו כסף

רוצים שהמומחים שלנו יבנו עבורכם תוכנית מקצועית, מעשית ובטוחה שמותאמת לכם ולעסקת הנדל"ן שלכם?

התקשרו עכשיו לייעוץ מקצועי

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישת "מפת הדרכים"

חתמתם חוזה לרכישת דירה? זהירות.
ייתכן שלא תקבלו משכנתא

פברואר 2017
רוכשים חתמו על חוזה לרכישת דירה, אך כשהגיעו לבנק וביקשו משכנתא – סורבו. הם נאלצו לבטל את העסקה ולפצות את המוכרים בעשרות אלפי שקלים.
מסתבר שלא מעט רוכשים מגיעים לבנק על מנת לבקש משכנתא, אולם אז מגלים כי הבנק לא יעניק להם הלוואה הואיל ויש בעיה ברישום הנכס.
 
לא מדובר רק במפח נפש, אלא ברוב המקרים גם בהפסד כספי – הפרת החוזה על ידי הקונה (בגלל העובדה שלא יוכל לקבל מימון לרכישה), מחייבת על פי החוזה לפצות את המוכר בסכום כספי גבוה.
פעמים רבות מדובר בעסקה מתגלגלת – המוכר שחתם אתכם על חוזה למכירת הדירה, רוכש בעצמו דירה אחרת ומסתמך על כספי המשכנתא שלכם. מה צפוי לקרות כעת – כשתודיעו לו שאתם נאלצים לבטל את החוזה? בפועל הוא יכול לתבוע מכם את כל העלויות והנזק שנגרמו לו כתוצאה מכך.
 

מספרים עלינו

ליאת להב חסון היא נותנת שירות מסוג אחר לגמרי! (1) עשתה משא ומתן קשוח קשוח מול הבנק והוציאה ריביות שאי אפשר לקבל! (2) תמכה בנו לאורך כל התהליך (3) עבדה בצורה סופר מסודרת ותיקתקה את הכל מול הבנק ברגע האמת כשהיו עיכובים באמצע תהליך האישור של ההלוואה, ליאת הפעילה לחץ וקידמה לי את הבקשה ישר לראש הערימה!!
אייל קימל
עו"ד

הטעויות הנפוצות ביותר בעסקאות נדל"ן

מה המחיר שרוכשים משלמים על החלטות לא חכמות?

חותמים על זכרון דברים בלי להתייעץ עם עורך דין מקרקעין

מנהלים מו"מ מתוך מעורבות רגשית והתלהבות מהנכס

מבצעים הערכת שמאי, רישום ואישורים רק לאחר הרכישה

פונים ליועץ משכנתאות מטעם הבנק שדואג לבנק על חשבונכם

לא לוקחים בחשבון את העלויות הנלוות לרכישה

רוכשים דירה מקבלן בלי לקחת עורך דין מטעמכם

עלות הטעויות שהיו נמנעות בליווי של המומחים שלנו לנדל"ן
55-830 אלף ₪ !!!

עדכון חודש הבסיס במדד התשלומים על הדירה
חסך לקונה 50 אלף שקלים

ב' תכנן לרכוש דירה מקבלן, שעלותה היה כ- 2 מליון שקלים. ב' עמד לחתום על "בקשת רכישה" בה צויין שכל התשלומים העתידים יוצמדו ל "מדד תשומות הבניה", כשחודש הבסיס בבקשה היה ינואר 2022.

הבקשה עברה מספר טיוטות, ונחתמה בסופו של דבר בחודש אפריל 2022, כש "מדד תשומות הבניה" כבר עלה בכ- 2.5%.

מספר ימים לפני מועד החתימה, דרשנו לעדכן את חודש הבסיס להצמדת התשלומים לחודש אפריל – מועד חתימת החוזה, ובכך נחסכה מ- ב' תוספת של כ- 50 אלף ₪ למחיר הדירה.

 

מספיקה טעות אחת בעסקת נדל"ן
כדי להפסיד עשרות ואף מאות אלפי שקלים

8 שלבים הכרחיים בדרך
לעסקת נדל"ן מוצלחת

"מפת הדרכים" לעסקת הנדל"ן שלכם

1

הבנת הצרכים, המטרות והרצונות שלכם כבסיס לבניית תוכנית רכישה

2

החלטה על תקציב בהתאם לאפשרויות המימון ולהון העצמי שלכם

3

בחינת נכסים פוטנציאליים ואיתור הנכס שמדויק לכם באמצעות מתווך מקומי

4

ביצוע בדיקות רישום, תכנון והנדסה של הנכס באמצעות שמאי מקרקעין

5

הערכת עלות המיסים ותכנון מס מיטבי לנסיבות העסקה

6

ביצוע בדיקה משפטית של הנכס והיתכנות לוח התשלומים

7

ניסוח הסכם מכר משפטי שישמור על האינטרסים שלכם

8

ליווי ומעקב אחר יישום ההסכם, קבלת החזקה ורישום הנכס

מספרים עלינו

שרית שחם ליוותה אותנו ברכישת דירות באזור הדרום. היא הייתה זמינה תמיד לכל שאלה, שיחה ומפגש. עשתה כל בדיקה בכל עיר שחשבנו לרכוש בה, קישרה אותנו למתווכים מקומיים וליוותה את תהליך בחינת הדירות והקרקע. סייעה לנו כשהתקשינו להחליט והרבה בזכותה הצלחנו לרכוש את הדירות. שרית קישרה אותנו לכל בעל מקצוע רלוונטי והדבר הקל על התהליך. העבודה עם שרית הופכת את הרכישה כולה לחוויה עם הרבה בטחון ורוח גבית!
עינב ושאולי סנקר

האם נסח טאבו תקין משפטית מספיק כדי להתקדם לחתימת הסכם מכר לדירה?

ע' ראה דירה בקומת פרטר ובמיקום אטרקטיבי שמאוד מצאה חן בעיניו. הוא פנה אלי כדי שאבצע בדיקה משפטית של הנכס. בדיקת נסח הטאבו הראתה שהנכס מוגדר בנסח בתור "דירה", שאין משכנתא, עיקול או צו הריסה. על פניו, מבחינה משפטית, הנכס נראה תקין. הפעלתי את השמאי במשרדי שיבדוק את תיק הבנין בעיריה. בבדיקת השמאי התברר כי על פי היתר הבניה של הבנין "הדירה" מוגדרת כמחסן, שהוסב לדירת מגורים ללא היתר.

ללא הבדיקות המשפטיות ובדיקת השמאי, ע' היה עלול לשלם מחיר יקר מאד על רכישת הנכס!

ראשית, מחיר מחסן נמוך בהרבה ממחיר דירה. שנית, לא ניתן לקבל משכנתה לרכישת מחסן. שלישית, לא ניתן להשתמש במחסן למגורים באופן חוקי, ללא היתר לשימוש חורג מהעיריה, הליך ארוך שכרוך בעלויות גבוהות.

זו רק דוגמא אחת קטנה לחשיבות בדיקה משפטית משולבת של עו"ד ושמאי מקרקעין מוסמך, שהצילה את ע' מעסקה שבה היה עלול להיעקץ במאות אלפי שקלים!!

 

כל המומחים שילוו את עסקת הנדל"ן שלכם
מכל היבט אפשרי תחת קורת גג אחת והכל כלול

סוללת המומחים שלנו דואגת לכל היבט אפשרי של עסקת הנדל"ן שלכם. אנחנו נדאג שתקבלו החלטות מושכלות במינימום זמן ותמנעו מטעויות. ניסיון מצטבר של מאות עסקאות נדל"ן יאפשר לכם הרגיש בטוחים ורגועים כשאתם מכוסים מכל כיוון אפשרי.

פאנל המומחים שלנו יעבוד עבורכם, החל בהבנת הצרכים והרצונות שלכם, דרך איתור הנכס המתאים, מו"מ להשגת העסקה הטובה ביותר האפשרית, גיבוש התקציב ובחירת אפשרויות המימון והמשכנתאות המותאמות לכם, בדיקת אישורים, רישום ותוספות בניה בנכס, הערכת ליקויים והשבחות קיימים, ניסוח הסכם מכר משפטי ששומר על האינטרסים שלכם, הערכת מיסוי ודרכים להקטנתו למינימום, עד להשלמה מוצלחת של העסקה והעברת החזקה על הנכס על שמכם.

המומחים לתיווך נדל"ן

שרית שחם – מתווכת נדל"ן

מתווכי הנדל"ן המקומיים שלנו בקיאים במאפייני השכונות בעיר, סוג האוכלוסיה, רמת מוסדות הלימוד, השירותים לתושב, מיקום גינות וריאות ירוקות כמו גם לעומסים ביציאות ובכניסות מהשכונה ומהעיר.

למתווך מקומי יש מאגר של נכסים ורשת קשרים, שמאפשרת לו להגיע לנכסים שטרם פורסמו או כאלו שרק יצאו לשוק, ולחילופין, לנכסים שנמצאים בשוק כבר זמן רב ללא קונה.

מתווכי הנדל"ן שלנו מומחים במו"מ ויבטיחו לכם את הנכס המדויק לכם, במחיר הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר.

המומחים לעריכת דין בתחום המקרקעין

דורון קנת- עורך דין

סונדרין מויאל – עורכת דין

גלעד א. בר עורך דין – נדל"ן – נוטריון

 גילת בנדר – עורכת דין – נוטריון

שלומי כהן עורך דין

המומחים שלנו לעריכת דין מרכזים את כלל הפרטים, המידע והנתונים הנוגעים לעסקת המכר ולנכס. מבצעים את הבדיקות המקדמיות הנדרשות והרלוונטיות לעסקה, בעצמם ובאמצעות מומחים מטעמם.

עורכי הדין שמלווים אתכם, מגבשים את עסקת המכר באמצעות ניסוח הסכם מכר, באופן שישקף בצורה הטובה ביותר את הסכמות הצדדים ויגן על האינטרסים שלכם, תוך קביעת מנגנונים שיבטיחו את ביצוע העסקה והשלמתה.

עורכי הדין שלנו מלווים אתכם לאורך כל עסקת הנדל"ן, מוודאים ביצוע התשלומים במועדים שסוכמו, חתימה על מסמכי המשכנתא, דואגים לקבלת האישורים הנדרשים להשלמת העסקה ומתערבים בנקודות בהן נדרשת התערבותם. הם מוודאים החזקת כספים בנאמנות בהתאם להוראות העסקה, חתימה על מסמכי רישום הערת אזהרה וחתימה על כלל המסמכים הנדרשים לצורך השלמה מוצלחת של העברת הזכויות על שמכם.

המומחים לשמאות מקרקעין

גלעד פאר – שמאי מקרקעין

בעת ביצוע עסקת נדל"ן, שמאי המקרקעין מספק שירות משלים לעורך הדין. בעזרת איסוף מידע, הצלבת הנתונים וההערכות מקצועיות, ביכולתו להסב את תשומת הלב למשתנים שיכולים להשפיע באופן מהותי על התמורה הכלכלית של הנכס ועל ההיתכנות הכלכלית של העסקה כולה.

המומחים שלנו לשמאות מקרקעין מתנהלים מול לשכת רישום המקרקעין, ארכיון מחלקת ההנדסה של העירייה ומאגרי מידע הנמצאים ברשות השמאים עצמם. הנתונים שנלקחים בחשבון בהערכת השמאי הם בין היתר, סביבת הנכס, התשתיות הקיימות, בעלות על הנכס, שיעבודים, הערכת מיסים והיטלים, סקר מחירים, רישום הדירה במנהל מקרקעי ישראל, היתרי בניה, חריגות בניה, מצב תכנוני של הנכס, מצבו הפיזי וההנדסי ועוד ועוד.

דו"ח שמאות מקרקעין מפרט את כל העובדות, הנתונים, הניתוחים והממצאים אליהם הגיעו המומחים לשמאות שלנו, יחד עם תחשיב שווי הנכס. דו"ח שמאי מקרקעין נושא אופי משפטי, וניתן להשתמש בו ככלי למשא ומתן מול המוכר, מול רשות המיסים או גורמים אחרים.

המומחים למיסוי מקרקעין

רוני כהן – רואה חשבון מיסוי מקרקעין

מיסוי מקרקעין הוא תחום התמחות ממוקד בענף ראיית החשבון. למומחים שלנו במיסוי מקרקעין היכרות מעמיקה עם חוקי המס ושילובים שלהם, במטרה להגיע למיצוי מלוא הטבות המס האפשריות (הפחתות, ניכויים וזיכויים) בכל עסקת נדל"ן ספציפית.
המומחים למיסוי מקרקעין מתנהלים מול מיסוי מקרקעין, מס הכנסה ומע"מ, ולוקחים בחשבון בין היתר את סוג הנכס, מועד הרכישה, אופן המימון, הרכב האשראי, הוצאות נלוות לרכישה, משך ההחזקה הצפוי בנכס ועוד עשרות פרמטרים שונים, בכדי לבצע תכנון מס מיטבי, בהתאם לנסיבות העסקה, שעשוי לכלול גם פטור מלא מתשלום מס או תשלום מס מינימלי כחוק.

המומחים למימון וייעוץ משכנתאות

יואל שלסינגר יועץ משכנתאות

רפי יהלומי יועץ משכנתאות

ליאת להב חסון יועצת 

מומחי המימון שלנו יודעים לבצע ניתוח פיננסי קפדני של ההון העצמי שלכם ולבנות עבורכם את גבולות התקציב לרכישת נכס. הם בקיאים בכל אפשרויות המימון הקיימות בשוק, החל מהמשכנתאות המוכרות וכלה באפשרויות יצירתיות כגון מימון חוץ בנקאי או מינוף חסכונות וכספים צבורים אחרים.

מומחי המשכנתאות יודעים לבנות את תמהיל המשכנתא הכדאי ביותר עבורכם, תוך התייחסות לאפשרויות ההחזר החודשי העכשווי והעתידי, שיעור המימון המקסימלי, מסלולי הריבית השונים, תקופת ההלוואה ואפשרויות לפירעון מוקדם.

למומחים הפיננסיים שלנו רשת קשרים ענפה במערכת הבנקאית שמאפשרת להם להשיג ריביות ותנאים ייחודיים, תיעדוף התיק שלכם במצבי עומס ואף אישור עסקאות גבוליות, כשהמשמעות היא חיסכון משמעותי בעלויות המשכנתא ולצידו חיסכון בזמן יקר שגם הוא מתורגם ליותר כסף שנשאר לכם בכיס.

מספרים עלינו

לפני כ- 3 חודשים חיפשנו יועץ משכנתאות ואחותי המליצה על "יועץ מעולה, פדנט ואחראי, שישיג לכם את הטוב ביותר". בעצתה של אחותי פניתי ליואל שלסינגר, והיום 3 חודשים לאחר מכן, אני יכול לומר בביטחון מלא שאתה לא רק פדנט, אחראי ושהשגת עבורנו את הטוב ביותר, אתה גם נעים הליכות, זמין לכל שאלה בכל רגע נתון, יסודי ביותר וחשוב מכל - אדם מדהים. אין לי ספק שזכינו בך, ומאחלים לרבים אחרים לזכות בך בעתיד!
נאור בן גיגי

כבר בתום פגישת "מפת הדרכים" לעסקת הנדל"ן שלכם תדעו בוודאות שיש מי שדואג לכם

נבנה תוכנית רכישה בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם

נקבל החלטה משותפת על אזור הרכישה המועדף

נגבש תקציב רכישה ונפרט את אפשרויות המימון

נחליט יחד על לוח זמנים רצוי ליישום העסקה

רוצים שהמומחים שלנו יבנו עבורכם תוכנית מקצועית, מעשית ובטוחה שמותאמת לכם ולעסקת הנדל"ן שלכם?

התקשרו עכשיו לייעוץ מקצועי

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישת "מפת הדרכים"

תפריט נגישות