מתנה אישית

בינואר 2017, בִִעודי מנהלת את הסטודיו שלי לעיצוב גרפי וניו-מדיה מהסלון הביתי, הוצאתי לאור את הספר שלי "ברוכה הבאה הביתה" שחושף, בהומור קליל, את החיים בבית שגרים בו בכפיפה אחת בעל, אישה, ילדים ועסק…  ומספק הרבה מאוד תובנות, רעיונות, פתרונות ומידע חיוני לכל מי שבוחר לעבוד מהבית ולשלב בין הקריירה האישית לבין חיי המשפחה.

הספר התקבל באהבה, הודפס בשתי מהדורות, נמכר בהצלחה במשך שנתיים ובעיקר עזר לבעלי עסקים רבים.

כיום, כמעט שלוש שנים לאחר הוצאת הספר וכשנה מאז שיצאתי מהבית והעברתי את הסטודיו לתל אביב, כבר יש לי עוד המון רעיונות חדשים ועוד יותר תובנות חדשות.
אבל לא, אני לא הולכת לכתוב עוד ספר.
וגם לא, אני לא הולכת להדפיס מהדורות נוספות של הספר "ברוכה הבאה הביתה".
מה שכן, אני אשמח לתת את הספר במתנה, בגרסתו הדיגיטלית, לכל מי שרוצה לקרוא וליהנות ממנו.
ונכון שהספר פונה בעיקר לנשים ולכן גם כתוב כך, אבל לא מעט גברים נהנו ממנו, נעזרו בו וגם זכרו לספר לי על כך… כי המידע והטיפים שבו בהחלט מתאימים גם לבעלי עסקים קטנים מהמין הגברי.

 

מוזמנת לקרוא מה חשבו קוראות אחרות על הספר

ד"ר עיינה פרידמן,
אוצרת תערוכות אמנות, מרצה, אמנית וסופרת ספרי ילדים.

שלום רב מונה,

סיימתי לקרוא את ספרך- בשקיקה!!

התחלתי ולא עזבתי מהעמוד הראשון ועד ל"ביס האחרון".

הספר חכם, נותן מענה לשאלות, ישיר, מציע פתרונות, גורם לי להגיד כל פעם- "כן, ממש כך", על כל החברים שרוצים ייעוץ או יצירות במתנה, בחצי חינם, בגרוש וחצי ועוד.

ביתי הבכורה החלה לעבוד כעצמאית, ואנו מחליפות דעות דומות בנושא.

אתן לה את הספר במתנה, כי נראה שהוא משענת גב נפלאה לכל הצעירות הפותחות קריירה שנייה כעצמאיות, ויש ילדים קטנים, ותחזוקת בית ובעל ועוד.

יישר כוח,

חיבוק חיזוק, וגאוה גדולה להכיר אותך.

 

נעמי זלצינגר יעקובוביץ כתבה על הספר "ברוכה הבאה הביתה" "טוב.. כמי ששונאת לקרוא כמעט סיימתי את הספר שלך היום ברכבת לחיפה. כל כך יפה אמיתי ומציאותי נותן אבני דרך לנשים עצמאיות שעובדות מהבית. הקפת את כל התחומים הרלוונטיים. יכולתי להזדהות עם כל מילה שנכתבה שם.איורים ותמונות ליגה. נהנתי מכל דקה. הפונטים של הכתב וההדגשים פשוט מדוייקים.הנאה צרופה. תודה רבה על ספר גאוני ומושקע. תותחית"

חדי חזן – שבת בבוקר. כולם עוד ישנים. שקט. אני יושבת וקוראת את הספר הנפלא שלך. בלי לשים לב חולפת על עוד דף ועוד דף, מחייכת ומהנהנת באישור: נכון, ממש כך. תודה על החיזוקים, התזכורות והתובנות. אין ספק שהספר נותן גם דחיפה להמשיך ולעבוד כעצמאית במה שאוהבים בדרך נכונה ועם הרבה סדר ופרופורצייה.
תודה.

 

סטודיו MoonArt  לעיצוב גרפי וניו-מדיה, מאז 2004

בניית אתרים, דפי נחיתה ומוצרים דיגיטליים נוספים, עיצוב גרפי לכל סוגי המדיה, מיתוג, הוצאת ספרים ועוד.

לרשות לקוחות הסטודיו עומדת רשת שלמה של שירותים משלימים כגון  כתיבה שיווקית, עריכה, הפקות דפוס,  רכישת דומיינים, אחסון וקידום אתרים, שירותי צילום וידאו וסטילס,  עיצוב ועימוד ספרים, שירותי הוצאה לאור ועוד.

 

ובהזדמנות זו אני רוצה לאחל לך ולסובבים אותך

הצלחה אישית ועסקית

מונה אריאל
סטודיו MoonArt לעיצוב גרפי וניו-מדיה